KONST / Litografier / Färglitografi 14177069
nr 1417 7069
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 76/350. Färglitografi, bildmått: 29x45 cm, yttermått inklusive ram: 47x60 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:52:27
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson